Biuro architektoniczne PROARCH Studio Projektowe działa w Nysie od 2009 roku. Powstanie pracowni było efektem wieloletniej współpracy z architektami indywidualnymi, deweloperami oraz ludźmi związanymi z branżą projektów budowlanych. Dziś PROARCH to prężnie rozwijające się biuro projektowe, które spełnia najwyższe oczekiwania zarówno klientów indywidualnych, jak i firm deweloperskich czy instytucji.

Architekt Marcin Rystwej

Celem prowadzonego przeze mnie biura architektonicznego w Nysie jest tworzenie projektów, które spójnie połączą wysoką estetykę i pełną funkcjonalność. Chcąc zapewnić Państwu usługi projektowe na najwyższym poziomie, dokładam wszelkich starań, aby proponowane przeze mnie rozwiązania odzwierciedlały Państwa potrzeby, a przy tym zaskakiwały innowacyjnością. Jako doświadczony architekt i pasjonat projektowania poszukuję ciekawych kompozycji, kreuję wygodne, a zarazem oryginalne przestrzenie.

Kwalifikacje jako architekt zdobyłem, studiując w:

  • Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie na kierunku architektura i urbanistyka, gdzie otrzymałem tytuł inżyniera architekta,
  • Politechnice Wrocławskiej na kierunku architektura i urbanistyka, gdzie zdobyłem tytuł magistra inżyniera architekta.

Prowadząc własne biuro projektowe w Nysie, wykonałem dziesiątki projektów domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej, a także projektów przebudowy, rozbudowy, adaptacji. Realizowałem także bardziej skomplikowane zlecenia – między innymi przeprowadzałem postępowania naprawcze związane z wykrytymi przez nadzór budowlany błędami popełnionymi przez innych inwestorów czy architektów. Moim zadaniem było doprowadzenie budowy i projektu do stanu zgodnego z prawem budowlanym oraz innymi przepisami.

Dzięki współpracy z zespołem doświadczonych architektów i inżynierów w biurze projektowym PROARCH oferuję kompleksową obsługę w zakresie przygotowania dokumentacji projektowej na wszystkich jej etapach – od koncepcji po samą realizację. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty.

PROARCH – biuro projektowe, Nysa
Architekt i projektant Marcin Rystwej