O naszych kompetencjach najlepiej świadczą opinie naszych dotychczasowych klientów. Wszystkie opinie pochodzą z naszego profilu na stronie firmy.net.

 • Chciałbym wszystkim szukającym biura projektowego polecić firmę PROARCH STUDIO projektowe Marcin Rystwej. W moim przypadku z sutereny przy pomocy projektu Pana Marcina, zrobiliśmy piękny lokal Fabryka Formy&Rehabilitacja. POLECAM!!!!
  Jarek SZ.
 • Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Sprawy projektowe /oraz wszystkie inne związane z załatwieniem dokumentów dotyczących budowy, przyłączy czy projektowania/ załatwiane na najwyższym poziomie. Kontakt projektanta z klientem zarówno telefoniczny jak i mailowy bardzo dobry. Generalnie sprawdza się w tym przypadku powiedzenie: KLIENT NASZ PAN. POLECAM TO BIURO PROJEKTOWE.
  kotares_923
 • Rzetelny, profesjonalny architekt. Kompleksowa pomoc, czas realizacji (od adaptacji do uzyskania zgody) błyskawiczny. POLECAM!
  Wojtek
 • Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Pan Marcin to profesjonalista z indywidualnym podejściem do klienta. Kompleksowo zajął się załatwieniem wszystkich dokumentów potrzebnych do budowy, dzięki temu przebiegało to sprawnie i pomyślnie. Bardzo dobry kontakt, naprawdę rzetelna i fachowa pomoc ze strony Architekta, który zna się na rzeczy 🙂 dziękujemy i polecamy wszystkim!!!
  Kamila i Łukasz
 • Wyrażam zadowolenie z współpracy z firma Proarch-Studio. Firma godna polecenia.
  Suchanek

Biuro architektoniczne PROARCH – w celu uzgodnienia szczegółów współpracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.