Przedstawiamy Państwu niektóre ze zrealizowanych przez nasze biuro architektoniczne projektów budowlanych. W celu porównania efektu końcowego z przygotowanym przez nas projektem zachęcamy do obejrzenia również wizualizacji.

2009: Wrocław, ul. Zagłoby


Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Projekt przewidywał 19 lokali mieszkalnych składających się z trzech segmentów.
Projekt wykonany dla firmy ABART-PROJECT S.C. z Wrocławia.
Inwestor: IE HOME SP. Z O.O. Wrocław.

2010: Ozorowice


Dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej, parterowy z poddaszem użytkowym, zróżnicowany w bryle. Na życzenie inwestora układ klatki schodowej w budynku przewidziano w taki sposób, aby w razie potrzeby za pomocą niewielkich przeróbek było możliwe wydzielenie na parterze i poddaszu osobnych lokali mieszkalnych z niezależnymi wejściami.
Inwestor: prywatny.

2011: Strzelin


Kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.
Projekt wykonany dla firmy ARCHITEKTURA KONSENCJUSZ ze Strzelina.
Inwestor: prywatny.

2013: Głuchołazy


Przebudowa budynku gospodarczego. Ze względu na zły stan techniczny oraz zbyt duży gabaryt jak na potrzeby inwestora dokonano częściowej rozbiórki budynku gospodarczego. Pozostawiono jedynie część budynku z przeznaczeniem na garaż oraz część na wiatę.
Inwestor: prywatny.

2013: Niemysłowice


Przebudowa i rozbudowa budynku jednorodzinnego w zabudowie wolnostojącej. Inwestor otrzymał budynek w spadku. Kierując się względami praktycznymi oraz sentymentem do tego miejsca, postanowił nadać bryle bardziej nowoczesnego wyglądu. Wymiana konstrukcji dachu oraz zmiana układu okien w elewacjach pozwoliła uzyskać oczekiwany efekt.
Inwestor: prywatny.

2013: Ząbkowice


Przebudowa i rozbudowa budynku jednorodzinnego w zabudowie zagrodowej. Na zlecenie rozbudowy inwestor zdecydował się ze względu na potrzebę wydzielenia dodatkowego niezależnego lokalu mieszkalnego.
Inwestor: prywatny.

2014: Jarnołtów


Dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej, parterowy z poddaszem użytkowym.
Inwestor: prywatny.

2014: Nowaki


Dom jednorodzinny w zabudowie zagrodowej, parterowy z pełnym podpiwniczeniem. Duży spadek terenu na działce sprawił, że kondygnacja piwnicy elewacji frontowej budynku jest dostępna z poziomu terenu.
Inwestor: prywatny.

2015: Wrocław, ul. Żernicka


Budynek biurowy. Oczekiwaniem Inwestora poza oczywistą funkcjonalnością obiektu było uzyskanie nowoczesnej, dynamicznej bryły.
Projekt wykonany dla firmy ABART-PROJECT S.C. z Wrocławia.
Inwestor: prywatny.

2015: Głuchołazy


Dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej, parterowy z poddaszem użytkowym. Inwestor miał bardzo sprecyzowane oczekiwania co do układu funkcjonalnego oraz technologii budowy. Dzięki temu oraz dzięki wprowadzeniu przez nas kilku korekt szybko osiągnęliśmy oczekiwany efekt.
Inwestor: prywatny.

2015: Niwnica


Dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej, parterowy z poddaszem użytkowym. Inwestor miał bardzo sprecyzowane oczekiwania co do układu funkcjonalnego oraz technologii budowy (konstrukcja drewniana szkieletowa). Sporządzone przez nas koncepcje szybko wyłoniły pełny obraz funkcjonalno-przestrzenny budynku.
Inwestor: prywatny.

2015: Nysa, ul. Kraszewskiego


Sklep Moto-Rower. Projekt zrealizowany w dwóch etapach. Pierwszy w 2011 roku, polegała na rozbudowie dość małego metrażu budynku sklepu w kierunku ulicy Kraszewskiego. W drugim etapie Inwestor nabył lokal użytkowy w sąsiednim budynku. Wykonanie łącznika pomiędzy nimi w postaci sali ekspozycyjnej sprawiło, że ze średniej wielkości sklepu jego powierzchnia użytkowa wzrosła ponad dwukrotnie.
Inwestor: Moto-Rower Damian Mazurek.

Potrzebny doświadczony architekt lub projektant?
Biuro architektoniczne PROARCH, Nysa – zapraszamy do kontaktu